ATEZ Yazılım Teknolojileri A.Ş., 2017 yılında Uluslararası ticaret, gümrük işlemleri, lojistik entegrasyonu, ithalatçı ve ihracatçı entegrasyonu, ekonomik etkili rejimler ve bunların bilişim sistemleri ile yönetilmesi, müşteriye özel entegrasyon ve raporlama çözümleri, finans ve muhasebe entegrasyonu gibi alanlarda 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan bir ekip tarafından kuruldu.

Çekirdek kadrosu ve bilgi birikimi Güler Dinamik Gümrük Müşavirliği’nin IT departmanı olarak sürdürülen çalışmalara dayanan şirketimiz, yeni nesil teknolojilere adaptasyon ve Blokzincir gibi derin teknolojiler tarafında çözümler sunabilmek adına alanında uzman yöneticiler, danışmanlar ve genç ve dinamik yazılımcı ekibi ile güçlendi.

Fayda-maliyet ekseninde verimli yazılım çözümleri geliştirmenin; yazılımın geliştirildiği alanda operasyon, müşteri deneyimi ve alan tecrübesi bulunan bir ekip ile yazılım proje ekiplerinin ahenkli çalışmasına bağlı olduğuna inanan şirketimiz, tüm geliştirme stratejilerini bu temel üzerine kurmuş bulunmaktadır.

Her biriminde, her kademesinde aynı heyecanla çalışan arkadaşlarımız gelecekte de sektörün liderlerinden olmamızı sağlayacaklardır.

Yasal mevzuat kadar etik değerleri de önemsiyoruz. Her türlü çıkar çatışmasını önleyecek tedbirleri alıyoruz.

Yasal sorumluluklar kadar sosyal sorumluluklarımızı biliyor ve kazançlarımızı toplumumuzla paylaşıyoruz. Her türlü farklılıkları zenginlik olarak algılıyor; ayrımcılığı reddediyoruz.

Bilmezsek ölçemeyiz, ölçmezsek yönetemeyiz düşüncesi ile her adımımızı tanımlıyor, performansımızı ölçüyor ve sürekli geliştirmek için çaba sarf ediyoruz.

Müşterilerinin, paydaşlarının, çalışan ve sermayedarlarının mutlu olacağı kazan / kazan prensibinin işlediği, birlikte büyüdüğü çalışma ortamını birlikte oluşturacağız.

Çevreyi koruyup geliştirmeyi, kirliliği önlemeyi, kaynakları verimli kullanmayı şirket politikası olarak benimsiyoruz.

Hizmet kalitemiz kadar hizmetin zamanında müşteriye sunulması için risklerimizi tanımlıyor, tedbirlerimizi alıyor ve her türlü olumsuzluğa karşı pratik kazanıp kesintisiz sürekliliği için çabalıyoruz.

Her sabah doğan güneşle dünyanın yeniden kurulduğunu biliyoruz ve yeni dünyada yerimizi almak için her gün kendimizi yeniliyoruz.

Bilginin paylaşılarak arttığını bildiğimiz kadar, gizliliğinin önemini de biliyoruz. Bilginin ilgili kişiler dışında dağılmasını önleyecek tedbirleri alıyoruz.

Kişisel verilerinizin gizliliğinin önemini biliyor, yasal mevzuata uygun hareket ediyoruz.

Önce insan diyerek İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına özen gösterirken, mal canın yongasıdır diyerek mal emniyetine de dikkat ediyoruz.

“Olması gerektiği gibi…..”

ATEZ; gelişen teknolojiyi yerinde takip ederek proje ve ürünlerine bütünsel bir yaklaşımla uygulamak, hizmet verdiği sektörleri yerli yazılımlar ile desteklemek, yazılımda dışa bağımlılığı azaltmak, yurtdışı yazılım pazarına ihracat yaparak döviz kazandırıcı hizmet vermek hedefindedir.

ATEZ; yazılım sektöründe geliştirilen projelerde uygulanan verimli yöntemleri kullanmak sureti ile; platform bağımsız, kişisel verilerin gizliliğine riayet eden, güvenli, kolay kullanılabilen ve kaynak kullanımı konusunda özenli yazılımlar üretme vizyonu ile hareket etmektedir.

 • ISO 9001 – 2015 Kalite Yönetim Sistemi
 • ISO 27001 – 2013 Uluslararası Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
 • ISO 45001  – 2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
 • ARGEMİP (AR-GE Merkezleri İletişim ve İşbirliği Platformu)
 • BCTR (Blockchain Türkiye Platformu – Üretim, Lojistik ve Ulaşım Çalışma Grubu)
 • DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu)
 • İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri)
 • İSO (Istanbul Sanayi Odası)
 • İTO(İstanbul Ticaret Odası)
 • İSTBCW (İstanbul Blokzincir Kadınları Derneği)
 • KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)

Şirketimizden…