Şirket

Yolculuğumuz

2017 yılında kurulan ATEZ Yazılım Teknolojileri, sınır ötesi ticaret prosedürleri, lojistik, gümrük müşavirliği ve gümrük müşavirliği için BT çözümlerinin yanı sıra finans ve raporlamada 30 yılı aşan deneyimini, akademik ve teknolojik bilgi birikimi ile birleştiriyor. ATEZ, alanında deneyimli yönetici ve danışman kadrosunu, yenilikçi zihinler ile bir araya getirerek sektöre özgü akılcı çözümler üretiyor. Şirketin odağının merkezinde, devrim niteliğinde ve müşteri talepleriyle uyumlu çözümler geliştirebilmek için; Blockchain, Yapay Zeka, Derin Öğrenme gibi yeni teknolojileri bir arada kullanan yazılım mühendisleri ile alan uzmanları arasındaki uyum ve işbirliği bulunuyor. Temel ilkelerimiz arasında; ekip çalışmasına ve yeniliğe açık olma, uluslararası ticaret ve lojistiğin çok yönlü zorluklarına çözüm geliştirecek dinamizme olan bağlılık öne çıkıyor.

Misyonumuz

Misyonumuz, sınır ötesi ticaretin tüm paydaşları için otonom, dijital, güvenli ve entegre bir ekosistem yaratmak ve eşyanın sınır ötesi hareketine ilişkin süreçleri dijitalleştirerek çevreye ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunurken, çözümlerimizle verimliliği ve şeffaflığı artırmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sınır ötesi ticaretin tüm paydaşları için otonom, dijital, güvenli ve entegre bir ekosistem yaratan öncü şirket olmaktır.

“Ekibimizin Motivasyonu: Uzmanlık ve Yenilikçiliğin Uyumu”

Atez Yazılım Teknolojileri olarak gücümüzü, bilgi teknolojilerindeki bilgi birikimimiz ile desteklenen, alan uzmanlığı ve yenilikçi düşüncenin sinerjisinden alıyoruz. Biz sadece kendi alanlarında bilgi sahibi uzmanlardan oluşan bir grup insan değil, aynı zamanda problem çözmeye yeni bir bakış açısıyla yaklaşan yaratıcı düşünürlerden oluşan bir ekibiz. Uzmanlık ve yenilikçiliğin bu dengeli karışımı, çığır açan çözümler geliştirme çabamızı besliyor. Çalışma yaklaşımımız, çözüm üretme coşkusu ve yaratıcılığın verdiği keyiften beslenen bir kültürle karakterize ediliyor. Bu karışım yalnızca ekibimize ilham vermekle kalmıyor, aynı zamanda çözümlerimizin yalnızca etkili olmasını değil, aynı zamanda ileriyi düşünmesini ve dijital dünyanın gelişen ihtiyaçlarına uygun olmasını da sağlıyor. Bizi farklı kılan, misyon ve vizyonumuzu sınır ötesi ticaret ve lojistik ekosisteminde gerçekleştirmeye doğru iten şey, bu işbirliği ve inovasyondan duyulan mutluluktur.

Bize katılmaya hazır mısınız?