Yeni Nesil Teknolojilerin İşbirliği

ATEZ’de karmaşık zorlukların üstesinden en etkin yöntemlerle gelebilmek ve mümkün olan en iyi çözümü sunabilmek için yeni nesil teknolojileri bir araya getirerek mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.
Blockchain

Blockchain

Kağıt kullanımını ve manuel doğrulama gereksinimini ortadan kaldırmak için elektronik ticaret belgelerini ve süreç adımlarını tokenize edin.

Yapay Zeka

Yapay Zeka AI/ML/DL

Basılı ve taranmış ticari belgelerdeki verileri tanıyıp çıkarın ve saniyeler içinde kullanıcı ekranlarına aktarın.

İş Zekası

İş Zekası

Operasyonları kolaylaştırmak ve gerekli bilgiyi sağlamak için veriden yararlanın, iş yükünü azaltın ve işlemleriniz için karar mekanizmalarınızı geliştirin.

Blockchain

ATEZ’in blockchain çözümleriyle sınır ötesi ticaret süreçlerinizde devrim yaratın; operasyonlarınızı en yüksek verimlilik için kolaylaştırın.

Kağıtsız Ticaret

Sınır ötesi ticaret süreçlerini kolaylaştıran dağıtık kayıt defteri teknolojimizle kağıt tabanlı sistemleri ortadan kaldırın.

Tek Gerçek

Blockchain teknolojisinin tek gerçek kaynağıyla her işlemde doğruluğu ve bütünlüğü sağlayın, bilinçli ve güvenli karar almayı mümkün kılın.

Güven Makinesi

ATEZ’in blockchain teknolojisiyle desteklenen şeffaf ve güvenli işlem kayıtları aracılığıyla sarsılmaz güven geliştirin.

Doğruluk ve Güvenilirlik

AI/ML teknolojimiz hatasız veri toplamayı garantileyerek işlemleriniz için size en yüksek doğruluk oranını sağlar.

Hassas Veri Toplama

Veriyi doğru bir şekilde toplamak ve anında kullanım ve analiz için ekranlarınızı zahmetsizce beslemek için AI/ML teknolojimizden yararlanın.

Geliştirilmiş Operasyonel Akış

Veri işlemeyi kolaylaştıran ve sınır ötesi ticaret süreçlerinde operasyonel verimlilik ve rekabet avantajı sunan yapay zeka ile üretkenliği artırın.

AI&ML

Gelişmiş yapay zeka ve derin öğrenme algoritmaları, farklı ticari belge türlerini hızlı bir şekilde tanımlayıp sınıflandırarak kağıttan dijitale geçişi kolaya mümkün kılar.

İş Zekası

Endüstrinin duayenleri tarafından hazırlanan ATEZ’in İş Zekası algoritmaları, uzman odaklı kural setlerini akıllı otomasyonla birleştirerek verileri dinamik ve anlamlı bir yapıya dönüştürür.

Anlamlı Karar Mekanizması

İş Zekası algoritmalarımız yalnızca verileri depolamaz; veriyi karar verme sürecini sürekli geliştiren aktif bir varlığa dönüştürür.

Akıllı Kurallar, Akıllı Veri Girişi

Akıllı kural seti sistemimiz, tekrarlanan veri girişlerini öngörerek ve engelleyerek işlemlerinizin verimliliğinde devrim yaratır. ATEZ ile veri girişi yalnızca otomatik değildir; doğrudur ve iş mantığınıza göre uyarlanmıştır.

Optimize Verimlilik